Responzivní design menu

Kategorie
Menu
Vyhledávání
Přihlášení
Nahoru

Kontakt

Dyntar, spol. s.r.o.
Vitiněvěs 132
506 01  Jičín

IČO: 27512614
DIČ: CZ27512614

mobil: +420 602 817 274
email: info@nejlevnejsi-sauna.cz
web: www.nejlevnejsi-sauna.cz

 

sauny kontakt

 

stavba sauny

 

 

WELLNESS

Cena

DYNTAR závěsné INFRASKY 3000

Obrázek k výrobku 1920 - DYNTAR závěsné INFRASKY 3000
Katalogové číslo: W200
Na dotaz
Cena vč. DPH:
123 200,00 Kč
 

Firma DYNTAR Vám představuje novinku ve světě wellness - INFRASKY

INFRASKY po stopách slunce – začalo to před 4,5 miliardou let.

Slunce nám dodává světlo a teplo, základ života na naší planetě. Svojí jedinečnou energií má životně důležitý účinek na lidský organismus. Podporuje růst a stavbu kostí, svalstva, důležitým vitamínem D. Působí pozitivně na náš imunitní systém, srdce a krevní oběh. Zvyšuje naši výkonnost. Podporuje náš dobrý zdravotní stav. Řídí pozitivně náš nervový a hormonální systém. Zbarvuje pokožku do hněda a ta si tak vytváří vlastní ochrannou vrstvu.

 

Wellness mramorové relaxační lehátko DIVA

Novinka
Obrázek k výrobku 1925 - Wellness mramorové relaxační lehátko DIVA
Novinka
Externí sklad
Cena vč. DPH:
395 000,00 Kč
 

Objevte nejelegantnější formu termoterapie. Nechte se unášet na vlně uvolnění tohoto špičkového produktu zhotoveného z kombinace laminátu v exkluzívním metalickém laku a ručně opracovaného ergonomicky tvarovaného mramoru (na výběr černý, bílý mramor a béžový limestone) z něhož vychází infračervená energie (ovládaná termostatem; max. 41,5°C).

Jednoduchým stiskem ovladače si nastavíte též ideální polohu - sklon lehátka. Stupeň krytí IP54/IP65 umožňuje použití v interiéru (včetně vlhkých prostor např. u bazénu) i exteriéru.

Privátní relaxace. Představte si svíčkami intimně osvětlený prostor, vůni přírodních vonných esencí, tiše hrající relaxační hudbu a to vše spojené s pronikáním infračervených paprsků do Vaší pokožky, zklidňující svalstvo a klouby. Zní to jako sen? Zakoupením našeho špičkového produktu lehce realizovatelné! Firemní relaxace. Pro firmu je velmi důležité si uchovat to nejcennější - své zaměstnance. Stejně tak je důležité mít zaměstnance firmě oddané a loajální, kteří i v těžších dobách zvládají stresové situace. Trvalý stres ale dramaticky snižuje produktivitu. Je tedy v zájmu každého zaměstnavatele dopřát svým zaměstnancům pár minut denně v našem infračerveném lehátku. Zklidnit bolavé napnuté svalstvo, z relaxovat a odreagovat se, obnovit harmonii těla i duše. A věřte, že zaměstnanci toto ocení.

  • Hmotnost: 190 kg
  • Rozměr: (d x š x v)  1930 x 680 x 835 mm
  • Příkon 800 W. Součástí dodávky je kabel (délka 1,8m) s vidlicí do zásuvky 220V.

Záruka 30 let na topný systém, 5 let na termostat, 5 let na motorovou jednotku.

Uvedená cena je včetně 21% DPH, dopravy a instalace po celé ČR.

Wellness relaxační infračervené lehátko Kleopatra

Novinka
Obrázek k výrobku 1926 - Wellness relaxační infračervené lehátko Kleopatra
Novinka
Externí sklad
Cena vč. DPH:
458 500,00 Kč
 

Objevte nejelegantnější formu termoterapie. Nechte se unášet na vlně uvolnění tohoto špičkového produktu zhotoveného z jednoho kusu mramoru. Infračervená energie (ovládaná termostatem; max. 41,5°C) vychází z opracovaného ergonomicky tvarovaného mramoru (na výběr černý, bílý mramor a béžový limestone). Jednoduchým stiskem ovladače si nastavíte též ideální polohu - sklon lehátka. Stupeň krytí IP54/IP65 umožňuje použití v interiéru (včetně vlhkých prostor např. u bazénu) i exteriéru. Privátní relaxace. Představte si svíčkami intimně osvětlený prostor, vůni přírodních vonných esencí, tiše hrající relaxační hudbu a to vše spojené s pronikáním infračervených paprsků do Vaší pokožky, zklidňující svalstvo a klouby. Zní to jako sen? Zakoupením našeho špičkového produktu lehce realizovatelné! Firemní relaxace. Pro firmu je velmi důležité si uchovat to nejcennější - své zaměstnance. Stejně tak je důležité mít zaměstnance firmě oddané a loajální, kteří i v těžších dobách zvládají stresové situace. Trvalý stres ale dramaticky snižuje produktivitu. Je tedy v zájmu každého zaměstnavatele dopřát svým zaměstnancům pár minut denně v našem infračerveném lehátku. Zklidnit bolavé napnuté svalstvo, zrelaxovat a odreagovat se, obnovit harmonii těla i duše. A věřte, že zaměstnanci toto ocení.

  • Hmotnost: 235 kg
  • Rozměr: (d x š x v) 1930 x 680 x 835 mm
  • Příkon: 800W. Součástí dodávky je kabel (délka 1,8m) s vidlicí do zásuvky 220V.
  • Záruka 30 let na topný systém, 5 let na termostat, 5 let na motorovou jednotku.
  • Uvedená cena je včetně 21%DPH, dopravy a instalace po celé ČR.

Vyhledávání

Počet položek

414
položek
226
skladem

Datum poslední aktualizace

Akční nabídka

 

 

Valid XHTML 1.1

Nejnakupovanější

Tvorba webových stránek – AiVision, s.r.o. | Eshop řešení AiShop

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím