Responzivní design menu

Kategorie
Menu
Vyhledávání
Přihlášení
Nahoru

Kontakt

Dyntar, spol. s r.o.
Vitiněvěs 132
506 01  Jičín

IČO: 27512614
DIČ: CZ27512614

mobil: +420 602 817 274
email: info@nejlevnejsi-sauna.cz
web: www.nejlevnejsi-sauna.cz

 

sauny kontakt

 

stavba sauny

 

 

WELLNESS

Wellness

Naše inovativní wellness výrobky jsou nekonečným zdrojem energie, uvolnění a relaxace. Zapomeňte na každodenní stres z práce, s relaxačními produkty budete opět plní elánu a dobré nálady.

Cena

Závěsné INFRASKY 3000

Obrázek k výrobku 1920 - DYNTAR závěsné INFRASKY 3000
Katalogové číslo: W200
Na dotaz
Cena vč. DPH:
123 200,00 Kč
 

Firma DYNTAR Vám představuje novinku ve světě wellness - INFRASKY

INFRASKY po stopách slunce – začalo to již před 4,5 miliardy let.

Slunce nám dodává světlo a teplo, základ života na naší planetě. Svojí jedinečnou energií má životně důležitý účinek na lidský organismus. Podporuje růst a stavbu kostí, svalstva, důležitým vitamínem D. Působí pozitivně na náš imunitní systém, srdce a krevní oběh. Zvyšuje naši výkonnost. Podporuje náš dobrý zdravotní stav. Řídí pozitivně náš nervový a hormonální systém. Zbarvuje pokožku do hněda a ta si tak vytváří vlastní ochrannou vrstvu.

INFRASKY pracuje s infračerveným zářením, tedy pokožku „neopálí“ jako SUNSKY pracující s UV zářením. Působením zářičů Philips 6 x 500 W, které pokrývají celé zářící spektrum (A,B,C), znamenající ve srovnání s ostatními infra systémy pro lidskou pokožku ideálně sladěný prohřívací efekt, cítíme již po pár minutách uvolnění a příjemné tepelné působení. Infrazářiče jsou díky jedinečné reakční rychlosti maximálně ekonomické, protože bez nutnosti předehřátí hřejí okamžitě na plný výkon. Elegantní design spojený s vysokou kvalitou zpracování a minimálními nároky na servis jsou základními prvky tohoto špičkového zařízení. Hlavní předností je upevnění na strop, jež umožňuje jak v privátním, tak veřejném sektoru (wellness provozech) plné využití zbylého prostoru.

Vzdálenost 140cm ležící osoby od zářiče dodává pocit volnosti a otevřenosti.

Technická data INFRASKY 3000:

  • Příkon: 3000 W
  • Napětí: 230 V
  • Rozměry: 210 x 65 x 28,5 cm
  • Hmotnost: 42 kg

Cena obsahuje: ovládání, stropní držák, montáž a dopravu po celé ČR!!!

Uvedená cena obsahuje: montáž, dopravu a DPH dle platných předpisů.  

 

Wellness mramorové relaxační lehátko DIVA

Novinka
Obrázek k výrobku 1925 - Wellness mramorové relaxační lehátko DIVA
Novinka
Externí sklad
Cena vč. DPH:
395 000,00 Kč
 

Objevte nejelegantnější formu termoterapie. Nechte se unášet na vlně uvolnění tohoto špičkového produktu zhotoveného z kombinace laminátu v exkluzívním metalickém laku a ručně opracovaného ergonomicky tvarovaného mramoru (na výběr černý, bílý mramor a béžový limestone) z něhož vychází infračervená energie (ovládaná termostatem; max. 41,5°C).

Jednoduchým stiskem ovladače si nastavíte též ideální polohu - sklon lehátka. Stupeň krytí IP54/IP65 umožňuje použití v interiéru (včetně vlhkých prostor např. u bazénu) i exteriéru.

Privátní relaxace. Představte si svíčkami intimně osvětlený prostor, vůni přírodních vonných esencí, tiše hrající relaxační hudbu a to vše spojené s pronikáním infračervených paprsků do vaší pokožky, zklidňující svalstvo a klouby. Zní to jako sen? Zakoupením našeho špičkového produktu lehce realizovatelné!

Firemní relaxace. Pro firmu je velmi důležité si uchovat to nejcennější - své zaměstnance. Stejně tak je důležité mít zaměstnance firmě oddané a loajální, kteří i v těžších dobách zvládají stresové situace. Trvalý stres ale dramaticky snižuje produktivitu. Je tedy v zájmu každého zaměstnavatele dopřát svým zaměstnancům pár minut denně v našem infračerveném lehátku. Zklidnit bolavé napnuté svalstvo, z relaxovat a odreagovat se, obnovit harmonii těla i duše. A věřte, že zaměstnanci toto ocení.

  • Hmotnost: 190 kg
  • Rozměr: (d x š x v)  1930 x 680 x 835 mm
  • Příkon 800 W. Součástí dodávky je kabel (délka 1,8m) s vidlicí do zásuvky 220V.

Záruka 30 let na topný systém, 5 let na termostat a 5 let na motorovou jednotku.

Uvedená cena obsahuje: montáž, dopravu a DPH dle platných předpisů.  

Wellness relaxační infračervené lehátko KLEOPATRA

Novinka
Obrázek k výrobku 1926 - Wellness relaxační infračervené lehátko Kleopatra
Novinka
Externí sklad
Cena vč. DPH:
458 500,00 Kč
 

Objevte nejelegantnější formu termoterapie. Nechte se unášet na vlně uvolnění tohoto špičkového produktu zhotoveného z jednoho kusu mramoru. Infračervená energie (ovládaná termostatem; max. 41,5°C) vychází z opracovaného ergonomicky tvarovaného mramoru (na výběr černý, bílý mramor a béžový limestone). Jednoduchým stiskem ovladače si nastavíte též ideální polohu - sklon lehátka. Stupeň krytí IP54/IP65 umožňuje použití v interiéru (včetně vlhkých prostor např. u bazénu) i exteriéru.

Privátní relaxace. Představte si svíčkami intimně osvětlený prostor, vůni přírodních vonných esencí, tiše hrající relaxační hudbu a to vše spojené s pronikáním infračervených paprsků do Vaší pokožky, zklidňující svalstvo a klouby. Zní to jako sen? Zakoupením našeho špičkového produktu lehce realizovatelné!

Firemní relaxace. Pro firmu je velmi důležité si uchovat to nejcennější - své zaměstnance. Stejně tak je důležité mít zaměstnance firmě oddané a loajální, kteří i v těžších dobách zvládají stresové situace. Trvalý stres ale dramaticky snižuje produktivitu. Je tedy v zájmu každého zaměstnavatele dopřát svým zaměstnancům pár minut denně v našem infračerveném lehátku. Zklidnit bolavé napnuté svalstvo, zrelaxovat a odreagovat se, obnovit harmonii těla i duše. A věřte, že zaměstnanci toto ocení.

  • Hmotnost: 235 kg
  • Rozměr: (d x š x v) 1930 x 680 x 835 mm
  • Příkon: 800W. Součástí dodávky je kabel (délka 1,8m) s vidlicí do zásuvky 220V.

Záruka 30 let na topný systém, 5 let na termostat a 5 let na motorovou jednotku.

Uvedená cena obsahuje: montáž, dopravu a DPH dle platných předpisů.  

 

Vyhledávání

Akční nabídka

 

 

Valid XHTML 1.1

Novinky > Články

Co všechno byste si měli do sauny pořídit

27.03.2019
Saunování nabývá na oblibě i v tuzemsku. Není divu, protože poskytuje možnost příjemné relaxace spojené s očistou těla i ducha.
Více...

Saunové doplňky a příslušenství

26.02.2019
Pobyt v sauně nám mohou zpříjemnit různé tradiční i netradiční doplňky. Od pomůcek na měření času,teploty a vlhkosti v sauně,přes různé masážní žínky,kartáče,vihty až po vůně do sauny a saunové kameny. Záleží jen na vás, čím si pobyt v sauně zpříjemníte.
Více...

Designová sauna TRIDA

05.02.2019
Že je sauna TRIDA extra třída, o tom není pochyb. Dokazuje to hned několika svými přednostmi, kterými jsou: maximální pohodlí, jedinečný výhled do prostoru a netradiční design.
Více...

Aromatické esence: Chcete být zdraví a cítit se svěží?

31.01.2019
Chcete dát Vašemu saunování nový rozměr? Dopřát si větší pocit klidu a relaxace? Poté musíte vyzkoušet kouzlo aromatických saunových esencí.
Více...

Jak vybrat saunový textil

17.01.2019
Vybrali jste si tu správnou saunu a těšíte se, jak ji začnete využívat? Gratulujeme, abyste si ji mohli užívat naplno, potřebujete si ještě vybrat ten správný textil. Jednak potřebujete doplňky do sauny a také něco na sebe.
Více...
Archiv

Nejnakupovanější

Tvorba webových stránek – AiVision, s.r.o. | Eshop řešení AiShop

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím