Responzivní design menu

Kategorie
Menu
Vyhledávání
Přihlášení
Nahoru

Kontakt

Dyntar, spol. s r.o.
Vitiněvěs 132
506 01  Jičín

IČO: 27512614
DIČ: CZ27512614

mobil: +420 602 817 274
email: info@nejlevnejsi-sauna.cz
web: www.nejlevnejsi-sauna.cz

 

sauny kontakt

 

stavba sauny

 

 

Novinky > Články

Jak vybrat saunový textil

17.01.2019
Vybrali jste si tu správnou saunu a těšíte se, jak ji začnete využívat? Gratulujeme, abyste si ji mohli užívat naplno, potřebujete si ještě vybrat ten správný textil. Jednak potřebujete doplňky do sauny a také něco na sebe.

Důležitý je správný výběr materiálů

V klasické sauně je většinou minimálně 75 °C (u jiných typů saun bývá teplota nižší), je proto důležité vybrat textilie z takových materiálů, které snesou velké teploty a jsou prodyšně, protože se tam hodně spotíte. Ideální jsou přírodní materiály bez chemikálií, jako je len nebo bavlna. Někdo má rád saunování, kdy se přímo dotýká dřeva, většina milovníků saun ale dává přednost odpočinku na ručníku nebo podložce. Podložka EMENDO je vyrobena za směsi bavlny a lnu a je příjemná na kůži.

 

Pohodlí a bezpečnost především

Pokud jste už na saunování zvyklí a vydržíte v teple delší dobu, pro extra komfort při relaxaci si můžete do sauny pořídit i polštář. Měl by být vyroben z pratelného materiálu a mít nehořlavou výplň. V sauně se nejen skvěle odpočívá, vysoká teplota také podporuje proces detoxikace přes pokožku na těle. Tento ozdravný proces můžete podpořit masáží speciální žínkou. Třeba ta od finského výrobce RENTO, je vyrobena z rychleschnoucího materiálu a mimo saunovací sezónu ji můžete využít i v koupelně. Dalším doplňkem, který zpříjemňuje saunování, je speciální čepice do sauny. Je vyrobena ze 100% vlny a slouží k tomu, aby chladila hlavu a bránila přehřátí organismu. Z oblečení se zase bude hodit saunový kilt se zapínáním na suchý zip, který je prodyšný a vzdušný a má i malou kapsu.

Přejeme příjemné saunování!

 

Vyhledávání

Akční nabídka

 

 

Valid XHTML 1.1

Novinky > Články

Saunové doplňky a příslušenství

26.02.2019
Pobyt v sauně nám mohou zpříjemnit různé tradiční i netradiční doplňky. Od pomůcek na měření času, teploty a vlhkosti v sauně, přes různé masážní žínky, kartáče, vihty až po vůně do sauny a saunové kameny. Záleží jen na vás, čím si pobyt v sauně zpříjemní
Více...

Designová sauna TRIDA

05.02.2019
Že je sauna TRIDA extra třída, o tom není pochyb. Dokazuje to hned několika svými přednostmi, kterými jsou: maximální pohodlí, jedinečný výhled do prostoru a netradiční design.
Více...

Aromatické esence: Chcete být zdraví a cítit se svěží?

31.01.2019
Chcete dát Vašemu saunování nový rozměr? Dopřát si větší pocit klidu a relaxace? Poté musíte vyzkoušet kouzlo aromatických saunových esencí. Aromatické esence saunu nejen příjemně provoní, ale díky účinným látkám v nich obsažených, nabízejí pozitivní úči
Více...

Jak vybrat saunový textil

17.01.2019
Vybrali jste si tu správnou saunu a těšíte se, jak ji začnete využívat? Gratulujeme, abyste si ji mohli užívat naplno, potřebujete si ještě vybrat ten správný textil. Jednak potřebujete doplňky do sauny a také něco na sebe.
Více...
Archiv

Nejnakupovanější

Tvorba webových stránek – AiVision, s.r.o. | Eshop řešení AiShop

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím